Kalite Politikamız

  • Çalışanlarımızın kendilerini geliştirip yeni sorumluluk almalarına fırsat tanıyacağız. Sağlıklarını , güvenliklerini güvence altına almak , bağlılıklarını ve memnuniyetlerini arttırmak amacıyla eğitimlerine önem vereceğiz.Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgili , takım ruhuna sahip , çalışmanın erdem olduğuna inanan teknik bir kadro yetiştireceğiz.
  • Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışan şirket misyon ve vizyonuna inanmış, dürüst,güvenilir, dinamik,özgür düşünce sahibi,bir yönetim kadrosu oluşturacağız. Kalite yönetim sistemini kuracak ve kalite sistem etkinliğini sürekli olarak geliştireceğiz. Kalite, maliyet, verimlilik, müşteri odaklılık konularında bilinç oluşturacağız, teknik olarak bilgimizi artıracağız.
  • Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında , güvenilir işler sunacağız.
  • Kalitede son noktanın hiçbir zaman olmadığını çalışanlarımıza aşılayarak daima daha iyi çözümler ve daha iyi kaliteye ulaşmak için çalışanlarımızın gönüllü desteğini,heyecanını ve yaratıcı güçlerini kullanmalarını sağlayacak bir yapı oluşturacağız.
  • Aldığımız her projeyi en kaliteli ve her defasında daha iyi yapacak.Çağdaş enformasyon sistemlerini kullanarak etkin bir kontrol mekanizması oluşturacağız.

 

TOP